TERE!

Tere!

Kogusin oma tööd ja tegemised siia kodulehele, et endale paremini teadvustada, millises suunas olen liikunud ja millega tegelen, aga tore kui siin kirjutatu pakub huvi ka mõnele teisele.

See leht on siis natuke aruande ja samas ka märkmiku eest. Miks just aruande eest?

Hiljuti kuulsin, kuidas üks soomlane ütles, et ta on „luottamushenkilö“, st inimene, keda teised on usaldanud mingi valdkonna otsuste tegemise juurde. Google tõlkemasin annab soomekeelsele sõnale „luottamushenkilö“ eestikeelse vaste „valitu“. Meil kasutatakse sõna “usaldusisik“ töötajate esindaja kohta ettevõttes, aga laiemat kasutamist see minu arvates sügava sisuga sõna pole saavutanud, ometi võiks seda sõna kasutada kasvõi poliitikas.

Kuna mulle on usaldatud töö Tallinna Linna Volikogus, Nõmme Halduskogus ja Tallinna Puuetega Inimeste Koja juhatuses, siis tunnen, et minu peale loodetakse, mind usaldatakse – see tähendab, et olen usaldusisik.

Kodanikuajakirjandus

Olen loomult lahenduste otsija – kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Et puuetega inimeste ja nende hooldajate hääl jõudsamalt kõlaks, asutasime 2009. aastal koos Tauno Asujaga TPIKoja ajakirja „Kojaline“. Kodanikuajakirjanikuna olen kirjutanud erinevatel teemadel, teinud intervjuusid inimestega, kelle tegevust olen oluliseks pidanud. Kogusingi need lood siia kodulehele kokku.

Märkmik

Märkmikus tahan kajastada igapäevaseid tegemisi, seda, mis silma hakkab ja mõtteid tekitab.

Nõmme

Nõmmel on minu kodu. Olen siin sündinud ja enamuse ajast elanud. See on koht, mis pakub mulle emotsionaalselt palju – loodus, vanad majad, huvitavad inimesed…